| seby27278 a întrebat:

Am reusit sa instalez routerul ca sa prind internet si la pc si la laptop si acum cand intru pe laptop pe youtube se blocheaza laptopul. De ce? crying

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa il deblochezi la Dragoste si sex?

| seby27278 explică (pentru anonim_4396):

Pai de aia l-am bagat la Dragoste si sex pentru ca aici se uita mai multi sa sa imi raspunda mai repede

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Dragul meu, cel mai multi se uita la conversatii si nu la dragoste si sex

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Asta so crezi tu draga mea

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Neimtitule cine ti-o permis sa m-i te adresezi in halul asta?
Te crezi cumva o fata?
Cunoaste-ti locul!

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Scuza-ma dar cine te crezi tu, crezi cumva ca ai mai multe drepturi sau ce? mai bine tine-ti gura!

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Da, fiindca sunt o fata am moftul sa fiu tratata ca o regina!
Asta e adevarul, asa tratezi toate fetele fie ca-ti place fie ca nu!
Nu ai de ales decat sa te tarasti dupa noi asa ca nu te mai tot da mare si supune-te!

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Pffff asta s-o crezi tu ca o sa ma supun tie sau sa ma tarasc, asta-i buna... niciodataaa

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Asa zici, dar tot timpul vei trata fetele cu o tandrete, ca sa poti s-agati una happy

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Pai da dare pe tine nu vreau sa te agat

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Nu-i problema, nu am nevoie de cat 2 sani mari si un fundulet si esti peste minewinking

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Scuza-ma dar cati ani ai?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru seby27278):

Ahh deja?
Nu am nici-o obligatie sa-ti mai raspund, oricum nu-mi poti dovedi ca nu esti un tembel asa ca byebye

| seby27278 explică (pentru NeimaginabilA):

Ok dar eu mi-am dat seama la cum vorbesti ca esti o... stricata. Pa