| AsVreaEu a întrebat:

Am scapat un telefon in apa mai exact un Asus Zenfone 2, l-am uscat cum am vazut pe net l-am pus in orez si l-am lasat 1 zi.Azi am incercat sa-l aprind,s-a aprins pana la unlock screen(touch-screenul) facea ceva figuri,dar am zis ca se rezolva, dar dupa aprox 10 secunde telefonul s-a stins si a intrat in modul loading...a aparut sigla de la Asus si un cerc care se invarte(loading) Stie cineva ce inseamna si daca ar fi sa-l duc la reparat cat m-ar costa? Multumesc Funda!

1 răspuns:
| americanull123 a răspuns:

Te costa aproximativ 150 lei.Pentru mai multe detalii 0727356431.