| iamSeBy a întrebat:

Am si eu o problema: dupa ce am facut o conferinta la mess cu niste prieteni, si am iesit, mi s-a oprit sunetul la calculator, iar acum nu mai merge sa ascult nimic decat daca am o conferinta activata, indiferent cu cine (am dat si restart la calculator si tot degeaba)... Ma poate ajuta cineva in rezolvarea problemei? Dau funda primului raspuns care merge.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 vezi la volum la yahoo sa vie dat la maxim si din pc 2 daca nu merge sunetul insteaza drivele audio, eu as merge pe varianta 1 nu e greu e vorba de sunetul din yahoo dai la maxim si gata

| iamSeBy explică (pentru anonim_4396):

1 care volum de la yahoo? 2 nu cred ca e de la drivere, ca dupa ce fac o conferinta(chiar daca nu e nimeni in ea) se aude ca si cu nu s-ar fi intamplat nimic