| GuZu_TheoDora_1999 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am luat o tableta Samus, a apasat sora mea pe ceva si s-a stins ..nu stiu ce s-a intamplat..notificarile le primesc,de pornit porneste, dar nu pot naviga, pur si simplu ecranul este negru...ce se poate sa se fi intamplat? help sad

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Luminozitatea? laughing) cand pui la incarcat se prinde ecranul?
Dai in setari si la ecran si uitate la luminozitate, daca nu ai nimic important pe tableta dai un reset sa revina la setarile din fabrica, daca nici asa nu merge te duci la un gsm sa ii explici problema, daca ai garantie o trimiti la garantie numai dupa ce te asiguri ca e defecta. (Altfel o trimiti deegaba si poate mai platesti si transportul)

1 răspuns:
| Dzeko7 a răspuns:

A dat luminozitatea la 0.Incearca sa te uiti mai atent si sa vezi daca se distinge ceva pe ecranul negru.