| costy20 a întrebat:

Am o tableta i-joy 7 si cand am pornit-o s-a stins ecranul si nu mai se aprinde am apasat de toate butoanele si nu a mai pornit. ce pot sa-i fac? a si nu e prima data

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Incearca sa tii apasate butoanele de volum in timp ce porneste sau toate 3 si cel pe pornire fiecare tableta are modul ei de resetare...

pe spate vezi ca trebuie sa ai o mica gaura pe care scrie reset cu un ac sau un bold baga -l in acea gaura si apasa se va simti la mana ca se apasa ceva ar trebui sa mearga