| yopreda18 a întrebat:

Am si eu un iphone 3g,si vreau sa ma conectez la wifi,prind wifi de la vecini,dar unele sunt parolate,exista cineva sa ma ajute?,sa ma pot conecta si eu ?dau steluta,stelute.

6 răspunsuri:
| loveusa a răspuns:

Ce stelute ma poate funda da de ce te conectezi la retelele vecinilor si cum parola ca sa intri pe retea trebuie so sti e ilegal ai grija

| yopreda18 explică (pentru loveusa):

In primul rand nu mi te adresa cu,, ma'' iar in al doilea rand daca nu ma poti ajuta mai bine nu imi mai scrie. happy stima

| alinush21 a răspuns:

Este o aplicatie pentru. pc dar pentru. iphone inca nu care decodifica retelele wi-fi

| yopreda18 explică (pentru alinush21):

Ce program este pentru pc? spune-mi...ca am nevoie si pentru pc, si spune-mi si cum se face cu,, programu'' acela.multumesc

| LuccY19 a răspuns:

Pai daca au parola trebuie sa stii parola, incearca una fara parola

| Smiley9 a răspuns:

Daca retelele sunt securizate, poti intra pe ele doar daca stii parola. Altfel nu ai cum!