| Andrei500 a întrebat:

Am si eu un Samsung d500 si are browser-ul GPRS si eu m-am gandit ca sa mai iau eu un browser am luat un opera min 3 l-am luat de pe net iar dupa l-am instalat si imi merge sa intru pe site-uri si sa ma loghez numai pe yahoo messenger cand intru online pot sa intru dau acolo la messenger si dupa ma pune sa ma lochez uite aici e problema mi-am bagat id-ul si parola si imi da o eroare anume:"Ne pare rau ca aventi probleme la autentificare.Va recomandam sa va inregistrati din ecranul pentru desktop apoi sa incercati din nou in ecranul mobil"
si nu am eu am inteles ca trebuie sa ma lochez pe un logator mai jos de scris-ul lor iar dupa pe celalalt pe care am fost si am incercat si nu a mers!
Spune-ti-mi si mie cum pot rezolva problema! Funda

4 răspunsuri:
| gabryelm3 a răspuns:

Iti trebuie un program special de yahoo messenger pentru telefon, nu stiu cum se numeste la Samsung.

| Andrei500 explică (pentru gabryelm3):

Nu exista program yahoo pentru telefonul meu ca eu am Samsung d500 si nu e compatibil pentru Samsung-ul meu dar pentru altele da

| Draconian a răspuns:

Ceea ce folosesti tu e inutil parearea mea e sa iti instalez urmatoru program daca vrei pentru Yahoo messenger iti recomand ShMessenger sau EBuddy pentru messenger sunt foarte bune.big grin

| Andrei500 explică (pentru Draconian):

Nu este compatibil sa descarce shmessenger si ebuddy