| GEORGEL2012 a întrebat:

Am sters din greseala aplicatia care arata vremea pe Samsung j1, am dat eliminare aplicatii, pot sa vad aplicatiile eliminate?

Răspuns Câştigător
| papuciirupti a răspuns:

Salut georgel!
daca nu ai dat DEZINSTALARE o poti lua inapoi din: apesi tasta meniu si te baga pe pagina meniului, de acolo te uiti sus si ai un fel de butoane unde scrie aplicatii pe primul si widget( se afla sub bara) si dai pe widget si acolo cauti wigdetul (asa se numeste) acolo si tii apasat pe el pentru a-l muta, glisezi cu mana locul unde vrei sa il pui.
apoi probabil ramane pe pagina widgeturilor si dai inapoi tot de acolo de sus pe butonul cu aplicatii sa te intorci la meniu
funda mea? happy|)
sarbatori fericite!

| papuciirupti a răspuns (pentru papuciirupti):

Sunt aplicatii si widgeturi, daca era aplicatie o poti lua din meniu sau poate era widget-ul unei aplicatii si il poti lua de mai sus. sau cum au spus colegii de mai sus o poti instala din nou din google play/magazin play cum ai tu in telefon

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti explic babeste.Intra in Magazin Play.Stanga sus ai 3 linii orizontale.Da click pe ele.Da click pe Aplicatiile si jocurile mele.Ai acolo INSTALATE si TOATE.La TOATE le ai si pe cele sterse de tine din telefon.Cauta-ti aplicatia respectiva, da click pe ea si o reinstalezi ca prima data.

| RAY a răspuns:

O instalezi iar din magazin play

| suffarstar a răspuns:

Cred ca la Google Play ai o sectiune care iti arata toate aplicatiile instalate de pe contul existent, ever. Dai slide right si pe acolo pe undeva.