| popinson a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa sterg de tot aplicatii de pe Samsung galaxy S3 mini? Am sters anumite aplicatii in cosul de gunoi (eliminare),exact ca si pe PC, dar nu stiu cum golesc acel cos de gunoi? M-am uitat pe contul de gmail pe PC si aplicatiile pe care le-am aruncat la cos sant acolo. Deci, cum golesc acel cos?

2 răspunsuri:
| LalaloopsySweet a răspuns:

Daca nu functioneaza din acel cos, incearca sa te duci in PlayStore si sa le dezinstalezi de acolo. Daca sunt multe e plictisitor, dar macar merge.happy

| popinson explică (pentru LalaloopsySweet):

Am reusit, multumesc frumos. si sarbatori fericite.