| copilu13 a întrebat:

Am sters un folder ( in care aveam cateva foldere,muzica, imagini, documente) de pe desktop din greseala cu shift+delete. Mai pot recupera acel folder cu ce continea? Help me please! Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da normal ca poti ma laughing intra la recycle bin si gasesti acolo.

| copilu13 explică (pentru OnuOnulică):

Maa citeste cu atentie! Le-am sters cu shift+delete!

| jeek0 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Daca e cu shift+delete nu se duce in recycle bin.fii mai atent

| copilu13 explică (pentru jeek0):

Stiu.si cred ca nu mai am sanse.am instalat ceva programe dar degeaba...

| jeek0 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Poti incerca cu recuva. cu conditia ca pe acea partitie sa nu fi facut si altele. gen scriere, stergere pe hard, mai simplu daca ai lasat asa cum e ai mai multe sanse decat daca ai copiat ceva pe partitia aia

| copilu13 explică (pentru jeek0):

Am bagat ceva pe un stik...si nu mai recunoaste.

| jeek0 a răspuns (pentru copilu13):

Cauta recuva. incearca cu aia, daca nu ai scris hardul s-ar putea sa ai sanse sa recuerezi. pana nu faci cu mana ta nu te lasa indus in eroare de toti specialistii de pe situl asta

| WeAreSmart a răspuns:

Exista programe de recuperare a fisierelor sterse, de exemplu PC inspector, eu nu l-amincercat si nu stiu cum se foloseste asa ca ui-te aici un video tutorial http://zh-cn.videotutorial.ro/......ial-video/

| Klaudiu214 a răspuns:

Nu mai poti face nimic..ai sters de tot acel folder si ce avea in el.

| copilu13 explică (pentru Klaudiu214):

Stiam...Numai am vrut sa incer. Incercarea moarte n-are. Ms oricum

| Klaudiu214 a răspuns (pentru copilu13):

Alta data sa fi mai atent ce stergihappy