| andreetgv a întrebat:

Am trimis o intrebare pe TPU si de 2 zile astept raspunsuri si cand am verificat nici nu era aprobata. Ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Este din cauza faptului că eşti nouă pe site. Momentan întrebările tale trebuiesc aprobate de către 3 moderatori, şi de abia după aceea vor apărea pe site.
Mai pune întrebări şi mai dă răspunsuri, iar dacă acestea respectă normele de utilizare ale site-ului, în scurt timp vei putea posta întrebări şi răspunsuri care nu vor mai trebui aprobate, acestea apărând pe site imediat după ce le-ai postat.
Succes! happy

1 răspuns:
| szergiu a răspuns:

Nu prea cred. uite daca ma uit si eu imi scrie ca sunt in asteptare raspunsurile. si intrebarile la fel dar pe TPU au aparut.