| fcsb32 a întrebat:

De ce trebuie sa astept atat de mult ca sa-mi fie aprobata o intrebare? Mult insemnand 3 zile. Intampinati aceeasi problema?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dureaza mai mult in weekend fiindca si adminii sunt liberi. Dar dupa ce vei da 30 de raspunsuri bune, la obiect, fara teme sau spamuri, postarile tale vor intra automat.

| Gabry a răspuns:

Cand esti nou pe site, intrebarile iti sunt verificate. Dupa ce vei da 30 de raspunsuri acestea, cat si intrebarile vor fi publicate direct, fara verificare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 30 de raspunsuri, intrebarile tale vor fi postate autormat. Dar in week-end, trebuie sa astepti pana luni, pentru ca Raluca nu intra si doar ea aproba intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările şi răspunsurile trec printr-un filtru de siguranţă.
După ce ai postat 30 de răspunsuri în al căror conţinut nu se regăsesc jigniri, atac la persoană, etc. ele vor fi postate aproape instantaneu.
Pa, pa.