| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Am un amd apu 6800k cu cooler kit. cat trebuie sa fie temperatura procesorului? mie imi arata ca are in jur de 80 de grade si i-am pus pasta conducatoare

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai asa este cand racesti un cpu si un apu ambele intr-unul cu un cooler stock.
I-ati un cooler aftermarket zdravan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai la tricou in casa atiinge si mai mult de 80 cand joci jocuri sau altceva. aseata laptopul meu avea 80 dar era f cald in casa

| Roberttor123 a răspuns:

Aoleu!:O o Temperatura optima este de 45 grade Celsius 50 grade celsius!:O Cheamă sau mergi la un socialist IT sa vezi ce iți spune!laughing