| CdeMetal a întrebat:

Am un buget de 2000 lei si as vrea sa imi iau un telefon de maxim 850 lei si un laptop de 1150 lei, ce imi recomandati?
De la laptop am pretentia doar sa duca League of Legends decent.

3 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Daca vrei sa te joci renunta la ideea de laptop.
Gasesti multe unitati second, cu specificatii ce duc si GTA5 pe medium. Cauta un I3 generatie mai noua, de peste 3. 2ghz, un 960 de cel putin 2gb si 8/12gb ram.
cat despre telefon, a5 2016, e prea bomba telefonul. Arata cel mai bine din gama de la A, facuta de Samsung.

| CdeMetal explică (pentru Începătorul988):

Eu vreau sa imi duca doar League of Legends, nu mai mult, in rest internet, nu e un joc pretentios.