| Bogdannn96 a întrebat:

Am un calculator ceva mai vechi, procesor Intel Celeron, placa video ATI Radeon 9250 iar cand il deschid se aude un sunet ciudat din unitatea centrala si dupa sta ca si cum ar fi in stand-by. Monitorul arata ca si cum ar fi in stand-by dar PC-ul merge in continuare, si trebuie sa ii dau restart...si face asa de vreo 10 ori pana reusesc sa il deschid. Iar dupa ce s-a deschis, daca incerc sa ma uit la un videoclip pe YT sau sa intru intr-un joc iar revine la acea stare. Ce as putea face? Multumesc!

1 răspuns:
| DudyyGreen a răspuns:

Schimbal big grin. Sau dul la reparat si ei o sa-ti zica la fel. sa-l schimbi!