| EddieEdwardX a întrebat:

Am un calculator slabut cu procesor Intel celeron 2.66, 1024 RAM si placa video Ati Radeon 9250 128mb.Cine imi da o lista cu niste jocuri cu grafica buna (jocuri online) care sa imi mearga si mie?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca te referi la jocuri pe care le descarci si le joci multiplayer:
- Battlefield Play4FREE;
- League of Legends;
- NFS World;
- Fifa World;
- World of Tanks;
- War Thunder;
- Team Fortress 2;
Sau daca te referi la jocuri browser (pe care le joci direct pe net):
- Ballistic;
- Contract Wars;
- Freefall Tournament;
- Rush Team;
- BeGone: Guerra.
Funda?

2 răspunsuri:
| SorinaSuciu a răspuns:

Daca e vorba de jocuri online cred ca iti merg marea majoritate. eu ma jucam empire sau crital saga laughing) oricum mai sunt jocurile alea miniclip care merg pe orice calculator big grin

| EddieEdwardX explică (pentru SorinaSuciu):

Scuza-ma m-am exprimat gresit. Vroiam sa spun jocuri multiplayer ca SA:MP de exemplu.