| tupeistualex a întrebat:

Am un cont de facebook si de o vreme cand dau pe Acasa nu imi apare nici o postare noua nimic. unde ar fi trebuit sa apara postarile apare alb... daca stie cineva va rog ziceti-mi ce sa fac

Dau Funda + Vot

10 răspunsuri:
| micutafloare a răspuns:

Pai ai vreun prieten care sa posteze?

| tupeistualex explică (pentru micutafloare):

Daa,,, problema e ca imi apar notificarile dar nu si postarile

| bogdanmarica a răspuns:

Incearca sa iti inchizi iar apoi sa iti redeschizi facebookul sau daca nu incearca pe telefon sau pe alt calculator cu contul tau iar daca contul de fb e problema atunci fa cum ti-am spus eu! inchide-l si redeschide-l sau raporteaza o problema la site-ul facebookbig grin. Eu nu am patit asa ceva! iar in cel mai rau caz schimbati contul

| tupeistualex explică (pentru bogdanmarica):

Am incercat dupa alt calc dar contul e problema... unde as putea dezactiva si activa contul sau sa raportez problema la facebook?

| Muraru_Florin_1995 a răspuns (pentru tupeistualex):

Si eu am problema de genu' asta, daca afli imi dai un mesaj, ca ma dispera laughing)

| bogdanmarica a răspuns:

Bună.
Sus, în colțul pagini, în partea stângă, te duci la " Contul meu ". Apoi, dai la " Setările contului ". În partea dreaptă a paginii ai o coloană cu mai multe, tu dai la " Securitate ", este a doua. Acum îți apar setările de la securitate iar ultima este " Deactivate your account ". Dai acolo, scrii un cod, parola de la cont și gata! L-ai dezactivat. funda?big grin

| bogdanmarica a răspuns:

Scuzelaughing in partea dreapta sushappy si coloana e in partea stanga unde o sa selectezi security

| bogdanmarica a răspuns:

Eu am versiune mai veche la facebook

| tupeistualex explică (pentru bogdanmarica):

Am dezactivat contul dar nu merge... imi poti zice cum raportez la facebook?

| bogdanmarica a răspuns:

Pai iti voi da ceva mai simplu si poate mai de folos: scrie pe google " Nu vad contul meu Facebook " si da-i pe prima iar acolo o sa te indrume ei

funda?big grin