| DoNNNt a întrebat:

Am o problema cu un cont nou de fb,nu imi apare nici-o postare la sectiunea,, acasa"

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Deoarece contul este nou si nu ai prieteni nu-ti apare nimic in sectiunea ''acasa'', trebuie sa trimiti cereri de prietenie.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci prieteni pe fb si o sa le vezi postarile.

| WarriorCat a răspuns:

Trebuie să îți faci prieteni.
Sus, unde vezi o lupă poți scrie numele persoanelor cunoscute și le poți trimite cerere de prietenie.

| Levelstar a răspuns:

Facebook-ul fiind nou, trebuie sa ceri cereri de prietenie pentru a le vedea postarile!