| davidtm a întrebat:

Am un iphone 3 si am umblat in itunes si am dat sa resetez softwareu si l am scos din cablu si a ramas asa. cu marul pe ecran si un sfert incarcat.
Dau funda este foarte grav n-a fost facut cu atentie am vrut sa mi pun muzica. ii mai pot face ceva?
FUNDA+VOT
PROMIT

7 răspunsuri:
| VanillaChocolatte a răspuns:

Si eu am avut asa ceva. Am dat doar din prosteala! Nu mai ai cum. Doar daca il duci la reparat... Display-ul este problema. Asa am patit si eu crede-ma. Funda?

| davidtm explică (pentru VanillaChocolatte):

Cand am dat sa mi se reseteze am scos cablul si a ramas blocat,dar am tinut pe power si home si s-a stins, si am resetat softu, dar imi trebuie cartela(cosmote)pentru activare.Si gata e ca nou.

| VanillaChocolatte a răspuns (pentru davidtm):

Deci l-ai rezolvat? Atunci imi dai funda? big grin

| davidtm explică (pentru VanillaChocolatte):

Da l am rezolvatlaughingl-am stricat si l-am dus la service.si acum bate vantu`n buzunarrolling on the floor

| VanillaChocolatte a răspuns (pentru davidtm):

Imi dai funda? big grin?

| davidtm explică (pentru VanillaChocolatte):

L am luat de la service si cand l am deschis s a rupt placa de bazalaughingnoahh da l dreacu de fier

| VanillaChocolatte a răspuns (pentru davidtm):

Dar totusi imi dai funda?