| LarisaStanciuu a întrebat:

Am un Iphone 6s,in ultimul timp imi apareau notificari ca 'Spatiul de stocare este aproape epuizat' imi cerea un Card Sd, azi-dimineata s-a oprit telefonul, cand l-am aprins nu trece de faza cu marul afisat pe ecran.

8 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Du-l la service si ar trebui aia sa te rezolve.

| LarisaStanciuu explică (pentru KanezuY):

L-am dus la service mi-au spus ca nu il iau pentru ca este fake, cu siguranta ca are Android ca sistem de operare

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Nu te-au pus sa cumperi spatiu pe icloud?

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru LarisaStanciuu):

Ai reusit sa aprinzi telefonul pana la urma?
Daca iti apare iar chestia cu stocarea, mergi la configurari>stocare>cumpara spatiu de stocare, am patit acelasi lucru.
Mareste pana la 50 gb, apoi nu o sa mai ai probleme.

| LarisaStanciuu explică (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Este blocat cu sigla Apple

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru LarisaStanciuu):

Iti trimit ceva printr-o felicitare.

| GiorgianFlorin a răspuns:

Update new version daca nu merge reseteazal.