| BogZzyY a întrebat:

Am un laptop ACER TM4520 si imi cade un buton de la tastatura! are niste cleme acolo sa se prinda dar s-au slabit si nu mai tine butonul! ce sa fac? sunt din caracal! de unde sa cumpara butoane laptop?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra pe site-ul Laptopul Meu.Net

| teiube a răspuns:

Lipaste-l cu picatura sau poxipol si tine asa am facut si eu ca s mi mi s-a rupt o tasta

| GerontofilulCel a răspuns:

Taste individuale nu poti cumpara, ci tastatura intreaga. Lipeste cu super glue sau ceva asemanator, dar cu mare atentie ca sa nu-ti ramana tasta lipita in permanenta pe pozitia apasat. pui f putin super glue.

| BogZzyY explică:

Si unde sa pun super blue? sa lipesc tasta de ala de cauciuc din mijloc? sau sa lipesc de clestii aia? cum co nu stiu cum sa lipesc?