| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

mi s-a stricat butonul D de la tastatura laptopului, s-a rupt plasticul care prindea butonu de laptop, pot cumpara doar un buton pentru tastatura? Daca da, de unde? Sunt din Constanta, ce pot face?
va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa fac si voi fi certata de mama si tata sad, pot schimba un buton la la o tastatura de calculator cu butonul D?
P.S. scuze de categorie, dar sper ca aici va fi vazut e mai multi oameni si sa primesc un sfat bun sad
Funda

1 răspuns:
| Robieski a răspuns:

Din cate stiu nu este de cumparat doar un singur buton... ar trebui sa cumperi o tastatura noua... acum 100% nu-s sigur