| Ciocoflencea a întrebat:

Am un laptop Asus si nu am port pentru boxe ce ar trebui sa cumpar cu capat de usb pentru a conecta boxele? Funda!:-s

7 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Este imposibil sa nu ai port jack 3.5mm. Orice laptop are 2 mufe, una pentru casti si una pentru microfon. In mufa pentru casti, poti conecta si boxe (un sistem 2.0 sau 2.1).

| YosCosmin a răspuns:

Iti trebuie o placa de sunet usb Ceva de genu:http://www.okazii.ro/cautare/placa+sunet+usb.html
Sau cumaparati boxe pe usb.
Bafta!

| Ciocoflencea explică:

Am un sistem 5.1big grin si de aceea imi este mai greu.

| JustCosmin a răspuns (pentru Ciocoflencea):

Pai asa trebuia sa spui de la inceput. Pentru asta ai nevoie de o placa de sunet pe USB. Ti-as recomanda asa ceva: ...58788.html