| CeVorbestiMa a întrebat:

Am un laptop Asus si pe site-ul celor de la Asus nu gasesc drivere decat pentru windows 8 iar eu as vrea windows 7 ultimate.de unde as putea lua drivere pentru w7? link pls?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/......-hardware; ww.programecalculator.ro/drivere-pentru-windows-7-unde-le-gasesc/

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca asta. Are 8 gb asa ca nu- l treci pe dvd. Montezi imaginea in Deamon tools lite, pornesti programul, scanezi si vezi ce drivere trebuie instalate. Instalarea driverelor o poate face manual sau automat.
http://www.softpedia.com/......onal.shtml