| Ge3e0 a întrebat:

Am un laptop compaq cq56 si vreau sa ii blochez pad-ul, dar nu stiu cum. Specific ca vreau doar sa il blochez, nu dezactivez deoarece o sa mai am nevoie de el. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Fn+F7. Posibil la tine sa fie alta combinatie de taste. Dar poti sa incerci cu mai multe. happy Fn+F...
Succes!

| Ge3e0 explică (pentru laptopnews):

Am luat la rand toti F... si degeaba. am un punct alb pe touch si in manualul laptop=ului scrie ca il blochez prin atingerea rapida de 2 ori a punctului acela, da nici asa nu merge. e si mic tare laughing

| laptopnews a răspuns (pentru Ge3e0):

Am inteles! happy
Pai din moment ce ai buton separat, nu mai ai treaba cu F-urile! Trebuie sa mai incerci cu butonul respectiv! Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control > Mouse > Mouse Tab OR touchpan tab > Select "Disable"

| Ge3e0 explică (pentru anonim_4396):

Am doar uninstall. si daca il dezinstalez, alta daca nu-l pot folosi doar daca il instalez.