| Theonlyonewhoneedhelp a întrebat:

Am un laptop de la Toshiba windows 10 care s-a interrupt si eu am apasat pe ctrl+alt+del si apoi pe blocare si scum ecranul e negru si nu mai merge tastatura....pls heeeelp

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Chiar daca e negrul ecranul apasa din nou ctrl alt del si apas pe task manager si vezi daca s-a rezolvat, sau daca nu merge asa si intra in bios poate e vreo problema la start up

| alexalx1234 a răspuns:

Incearca sa dai restart la laptop si dupa sa actualizezi driver-ul placii video