| AlbertoAby a întrebat:

Am un laptop HP pavilion dm1 si cand stau mai mult pe el adica cand ma joc sau cand stau pe el normal muzica deastea....se incinge si nu mai functioneaza tastatura si mouse-ul ce e de facut o fi de la Windows?

4 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, ca sa rezolvi problema iti recomand sa mergi cu el la un service pentru curatare!

| LiviuAlexoiu a răspuns:

>Laptopul nu este pentru gaming. tongue
Se intampla deoarece nu suporta sa fie fortat. Cumpara-ti un PC si pe ala joaca-te big grin

| justflo2009 a răspuns:

In general problema asta apare din partea coolerului care este plin de praf si nu mai evacueaza temperatura din interior sau pasta de la procesor daca nu ai posibilitatea sa il desfaci singur sau nu te descurci sa il rezulvi singur te sfatuiesc sa te duci la un service sau la cineva care se pricepe(pentru a scapa mai ieftin)

| AlbertoAby explică:

Dar mai de mult (5 luni) imi mergea jocurile pe el nu aveam nici o problema deci de la ce sa fie?