| andreiandis a întrebat:

Am un laptop thosiba pe baterie merge dar cand conectez incarcatorul se inteapa si asa ramane nu stiu ce sa fac ajutati-ma

PS

4 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Problema este de la adaptorul de tensiune. Rezolvare doar in Service Specializat.

| andreiandis explică (pentru jhonny999):

Cat m-ar costa reparatia?

| jhonny999 a răspuns (pentru andreiandis):

Depinde de interventie daca doar trebuie lipita mufa de placa este mai ieftin, daca se inlocuieste mufa cu tot intre 120-150 ron.

| untu a răspuns:

Incearca sa pui in priza laptopul fara baterie! cand nu mai umbli la laptop pune-l la incarcat! Posibil defectiune la baterie sau la adaptorul de tensiune!