| Skarr a întrebat:

Am un mouse Logitech g305 wireless. Cand dau click stanga langa rotita se aude un click cand iau degetul ca si cum se blocheza sau ceva. Se aud 2 sunete nu ma refer la click ul normal. Dar cand dau click cum dau de obicei nu e problema dar se intampla sa dau click mai aproape de rotita si ma enerveaza senzatia aia ca si cum se blocheza sau ceva. Daca suflu langa rotita sau sub click isi revine pentru cateva minute dar dupa se intampla iar.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cred că ar trebui să te gândești la achiziționarea unuia nou. Nu cred că îl poți desface pe acesta.

| JicaContra a răspuns:

Daca esti JMEKER, trebuie sa desfaci mousu' sa decositoresti butonul, sa desfaci butonul si sa reindoi tablita elastica, dupa care sa refaci butonul, sa recositoresti butonul si sa refaci mousul

SI SA REFACI parghia care apasa pe buton, si care a facut gaura de la atatea apasari

altfel, cumpara alt mouse, rahatul pe care il ai tu e pe duca...

| Skarr explică (pentru JicaContra):

L am cumpărat acum câteva luni cum sa fie stricat deja

| JicaContra a răspuns (pentru Skarr):

De ce nu ar fi?
sunt produse care se strica intr-o zi, doua
iar din intrebarea ta, cam asta e concluzia: ca e stricat