| aaallleeexxxaaannndddrrruuu999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S5 de un an si ieri cand l.am pus la incarcat pe la 7(seara) am observat ca se incarca foarte greu...Pe la 12 dupa -amiaza observ ca are doar 60%,mentionez ca ecranul e spart, ar trebui sa.i schimb bateria sau ce?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai putea incearca alta baterie de la acelasi telefon sa vezi daca se schimba ceva. nu merita sa repari ceva la acel telefon mai bine iti iei altul.

| albonifiras06 a răspuns:

Du-te la service cu el, o sa ai cel mai bun raspuns posibil.winking

| NimeniNr2 a răspuns:

Si eu am un S5. Si sa stii ca toate S5-urile au problema cu bateria.

| Carlitos121421 a răspuns:

Salut, ecranul nu are nici o treaba, incearca sa incarci telefonul cu alt incarcator si alt cablu USB, daca nu merge schimba bateria(dar ai grija sa iei una originala), daca nu merge nici asa, scapa de telefon, e posibil sa fie ceva pe la circuite(l-ai scapat in apa sau ceva? )