| emyy31 a întrebat:

Am un Samsung GT-c 3310.cum as putea sa apas 1, 2,3etc in timp ce vorbesc cu cineva.de exempli cu robotul trebuie sa aps 1 pentu limba romana si nu imi arata pe display cifrele. sper ca ati inteles.dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| VladPătrașcu a răspuns:

E foarte simplu Emy smug eu aveam Samsung GT 5230 si trebuia sa tin apasat pe butonul de deblocare ca sa se debblocheze dupa pe ecran scria undeva tastatura si apasam acolo si iti apare 12345678*9# Funda