| leuzzz a întrebat:

Am un Sony Ericsson k800i cand nu este la incarcat se opreste dupa 2-3 secunde se folosinta si cand este in mod pentru zbor tine puutin mai mult... precizez ca si cand este la incarcat face asa dar greu, FUNDA

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poate bateria e epuizata si trebuie s-o schimbi Mergi intr-un magazin specializat si testeaza o baterie sa vezi daca e de la baterie sau de la aparat.

| leuzzz explică (pentru AlexanderAdrian):

Daca ma duc intr-un service p.s sunt din Tulcea

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru leuzzz):

Pai intr-un service ar fi cel mai bine, eu n-am avut astfel de probleme inca si nu stiu exact ce posibilitati de testare au aia, o baterie ar fi testul ideal insa Sony nu e Samsung si nu stiu daca magazinele au in stoc baterii pentru marca asta. Daca ar fi Samsung s-ar gasi imediat o baterie. Dar cei de la service iti vor spune mai bine.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Bateria este "oală și ulcea".