| Carouri a întrebat:

Am un subwoofer, cu 2 boxe. La subwoofer intr-un timp i se lua bassu si isi revenea singur dupa un timp. De la sfarsitul anului nu si-a mai revenit deloc bassu. Stiti cumva care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Probabil e intrerupt undeva firul.

| alecs871 a răspuns:

Nu ai cumva volum la bass la subwoofer? Verifica acolo daca volumul este dat la maxim sau poate ai probleme de la volumul sunetului din calculator, poti alege din sound manager diferite moduri cum sa se auda muzica.

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Desfal si vezi ca so deslipit firu de pe difuzor sau de undeva

| secretoasa a răspuns:

O defectiune la motor.incearca sa vezi ce e la motor.succes!