| MirabelaMira a întrebat:

Am un telefon Allview P6 life. Este inca in garantie, dar l-am trimis odata cand am avut display-ul si ecranul spart. Acum problema e ca nu imi mai citeste cartela, orice alt telefon o citeste, al meu nu. Mai are si niste probleme, se stinge cand vrea el si uneori apar niste culori pe ecran se blocheaza si trebuie sa ii scot bateria sau sa astept sa se stinga el. Intrebarea mea e daca pot sa il trimit si a doua oara in garantie.

2 răspunsuri:
| Brad_David_Doru_Gheorghe_1947 a răspuns:

Daca ai certificatul de garantietrimite-l limpreuna cu telefonul la SC Visual Fan SRL aflat pe Str.Brazilor Nr.61 BARASOV, Dar mai inainte suna la telefonul 0268-336.663 sau mai bine la telf. 0268-337085 si te intelegi cu ei cum trimiti telefonul! eu am avut aceeasi problema si ei m-au rezolvat.Succes! Orar- de luni-vineri intr orele o8-16. au pauza de masa intre 0rele 12-13

| MirabelaMira explică (pentru Brad_David_Doru_Gheorghe_1947):

Ok, multumesc. Sper sa rezolve si problema mea ca asa ma tine telefonul de vreo luna, initial, crezand ca e problema cu cartela. Dupa am incercat in alt telefon si mergea perfect.