| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nokia...pe care l-am updatat (folosind software de pe noia.ro)...in timpul update-ului...card a fost scos... dupa, cand l-am bagat la loc mi-a cerut un cod (eu nu am avut cod la telefon). Bun, am conectat cardul la pc...nu-l recunoaste (nici macar sa il formateze), l-am conectat la un aparat foto, iarasi eroare. Nu stiu ce sa ii fac, aveam cateva melodii pe el care nu mai stiu cum se numesc si imi placeaulaughing. Stie cineva ce se poate face in situatia asta?big grin

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

12345 sau da ok si mergi mai departe happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar crezi ca n-am incercat combinatii de numere, si sa dau ok?
am incercat multe si n-au mers...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu
ii pui un soft nou sau il decodezi