| AnDrIcI a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy mini gt-5570, si nu ma pot conecta la wi-fi. Inainte aveam Romtelecom, si mergea fara probleme. Dar acum, cand m-am mutat pe UPC, nu se conecteaza sub nici o forma. Surorii mele ii merge. Scriu parola, vede reteaua, dar nu 'vrea' sa se conecteze la ea. Stie cineva care ar putea fi cauza? Funda! Multumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
| LaChatte a răspuns:

Cauza e ca romtelecom e un net mai bun! upc nu pre e...

| AnDrIcI explică (pentru LaChatte):

Nu e asta problema. Dimpotriva, la Romtelecom aveam 13 mb/s, acum avem 150... Si faza e ca surorilor mele le functioneaza, pe pc la fel. doar pe telefonul meu nu merge. laughing