| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s3 cam de acum 2 ani.Din cauza examenelor nu l-am mai aprins de vreo 4 zile si azi cand am vrut sa-l incarc am observat ca nu mai merge. Dupa ce i-am scos bateria si ia-m pus-o iar a inceput sa mearga insa mult mai prost ca de obicei. Dupa ce s-a incarcat cam 50 la suta s-a stins si de atunci nu se mai aprinde.Va rog sa ma ajutati, chiar nu stiu ce a patit.Mentionez ca i-am schimbat ecranul odata ca era spart si uneori in scoteam mai repede de la incarcat. Cum pot sa-l repar?

FUNDA...

2 răspunsuri:
| MrSnow a răspuns:

Cred că e bateria de vină. Incearca sa iți iei o baterie noua.

| lovecats123 a răspuns (pentru MrSnow):

Nu cred ca este bateria deoarece cand il pun la incarcat ea se incalzeste dar telefonul nu porneste