| EusebiuG a întrebat:

Am un Vodafone smart 3 si mi se pare ca se aud melodiile cam incet si am gasit un cod folosit la smart mini pentru a mari volumul si l-am folosit si eu. Totul merge de minune, este posibil sa se intample ceva cu telefonului in viitor?

5 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Si eu am Vodafone Smart 3 si nu nu o sa se intample nimic cu telefonul, dar de ce nu s-ar auzi sunetele perfect? La mine merge chiar bine! happy

| shadowcool a răspuns:

Daca volumul nu este atat de tare incat sa deranjeze auzul sau sa zumzaie difuzorul la redarea melodiilor la maxim, totul este ok. Verificati daca se aude bine si cand efectuati apeluri sau cand primiti, aceasta ar putea fi si ea o problema.

| EusebiuG explică (pentru shadowcool):

Am verificat si totul merge ca uns!

| shadowcool a răspuns (pentru EusebiuG):

As merita o funda, nu? raised eyebrows