| Anonimuszs a întrebat:

Am un Vodafone smart 4 si mi se pare ca se aud melodiile cam incet cum il pot seta sa se auda mai tare.

Volumul este la maxim si din buton si din setari.

Răspuns Câştigător
| euAnonim100 a răspuns:

Buna! Vodafone Smatr 4 nu are difuzoarele atat de puternice! Nu vei putea sa maresti volumul lor! Acesta poate fi marit cu forta, dar rezultatul nu e atat de bun, auzindu-se pe fundal caraituri sau diverse sunete!

Deci, in concluzie, nu vei putea sa mai maresti volumul difuzoarelor!

Daca mai ai probleme cu tot ce e legat de tehnologie, poti intra aici si te putem ajuta: http://redskyromania.weebly.com/

Eu sper ca te-am ajutat deocamdata! Funda?

1 răspuns: