| DeathLord93 a întrebat:

Am Windows 8 pe laptop as vrea sa ii pun parola problema este ca am acolo 3 rubric New Password Confirm Password si Hint acolo la Hint ce trebuie sa pun?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salutari
La password si confirm password trebuie introdusa parola (e de doua ori ca sa se evite greseli de tastare).
La hint pune orice crezi ca te ajuta sa iti amintesti parola, acel indiciu iti va fi aratat daca ai completat gresit.
Poti pune orice vrei tu, nu e o conditie sa aiba legatura cu parola.
Bafta

| Bruhu a răspuns:

Un cuvant care o sa te ajute sa recuperezi parola uitata, adica un cuvant de care o sa iti amintesti usor, eu de obicei il las liber acel camp.