| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

am bagat password hint cand uit parola pot afla cu hint adica nr sau litera si nu imi merge si bineinteles ca eu am stick USB si pot schimba parola de la Windows. si poate merge password hint nu stiu astfel cand scot de ce nu merge password hint?

3 răspunsuri:
| Andrei900Boss explică:

Adica exista 2 parole de Windows Parola care nu se vede ******
si Parola Hint. de ce nu merge?

| Mcboss05180 a răspuns:

Cand iti instalezi windows-ul te pune sa iti pui o parola, de exemplu: 1234. La password hint nu iti da voie sa pui aceeasi parola. Poti schimba parola si fara sa bagi stick-ul cu windows.

| Andrei900Boss explică (pentru Mcboss05180):

Nu merge! doar parola la parola hint nu merge!