| belle2009 a întrebat:

Buna seara TPU,
Am si eu o problema la computer.
in urma cu un an cand mi-am cumparat acest laptop mi-am facut cont Microsot si am ramas logata la acel cont pe acest laptop si vreau sa ma deconectez.
Am intrat in setarile laptopului, dar cand dau disconect imi cere parola actuala de 2 ori (introducere si confirmare), dar si un password hint si nu stiu la ce se refera.
Cum as putea sa ma deconectez altfel?
Cum ar trebui sa procedez?
Cum as putea afla acel password hint?
Multumesc mult anticipat.

Răspuns Câştigător
| May2001 a răspuns:

Eu zic sa nu te deconectezi. Am făcut greșeală sa o fac, dar fără sa vreau deci nu iti știu explica cum...iar peste un an a trebuit sa fac o actualizare și m-a pus sa intru în cont...dar nu am mai știut parola căci contul mi-a fost făcut la cumpărare si am zis ce mi-a venit în minte prima oara. Am rezolvat pana la urma cumva dar ideea e ca e mai bine sa nu te deconectezi. Succes!