| xAbb a întrebat:

Am windows xp si am o problema cu webcam`ul...
Driverul de la webcam nu e compatibil cu windows`ul...
Ce e de facut?
Funda.

6 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Bagi 7
Alta solutie nu exista.

| w1NNNd a răspuns:

Cauta un driver bun! ce ps ai ceva info happy

| Rares2594 a răspuns:

Da.cauta un driver care e compatibil cu windowsultongue Funda!?

| iHack a răspuns:

BA, mari ingineri IT ...Cata mine trebuie sa ai sa schimbi unwindows pentru un driver. Hai ca te ajut eu : Mai intai, ie-i CD-ul, incearca sa instalezi de pe el. Daca nu, cauti firma lui. De ex : este logitek. Cauti Websiteul, intri in sectiunea download, iti selectezi produsul, apoi sistemul de operare.Simplu! Decat sa resetezi windowsul, ca alti destepti de pe aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un fisier tip.exe care iti instaleaza driverul automat, poti face click drept-Compatibility si alegi acolo un sistem de operare.Nu e recomndat dar poti sa incerci.

| didooo a răspuns:

Pai,schimba windows si o sa iti meargawinking.