| UglyGeorge a întrebat:

Am windows7. La un joc am dat "open whit windows media player" iar acum toate aplicatiile se deschid cu acel program. Ce e de facut?

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Ai putea rezolva ceva daca te duci la START si in casuta de cautare scrie "associations" si faci click pe: Set your default programs" astepti putin...
Si faci click pe windows media player, apoi click jos pe butonul: Set this program as default, sau pe celalalt buton, scoti.exe-ul sau.lnk
Baftawinking