| aninominatus a întrebat:

Am inchis itr-o zi calculatorul, iar a doua zi toate aplicatiile mi-au aparut sub forma media player. Si nu imi da voie sa deschid nimic. Cum as putea sa le fac la loc fara sa reinstalez windowsul sau sa stau la fiecare cu open with! Funda MARE!

2 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Am avut si eu problema asta, doar ca la mine era cu opera, nu conteaza, tot acelasi lucru e. Ai doua modalitati. 1. Sa dai click dreapta pe aplicatia pe care vrei s-o pornesti, sa deschizi folderul unde se afla si dupa sa o pornesti. 2. System recovery.

| aninominatus explică (pentru SpikeSpigel):

Cum dau system recovery?