| SivanCosmin a întrebat:

Amd radeon hd 5670 VS Intel HD Graphics 4600 care este mai bun?... AMD-ul am placa video de 1 GB iar HD-ul e cel de la procesorul i5 4460.

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

5670 e mai performanta dar nu cu mult deci... oricare e tot cam la fel http://bit.ly/1vZDPHd

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5670 e placa dedicata deci mai performanta, daca te uiti pe net la Intel hd grapics vei vedea ca e ceva mai nou ca data de lansare, dar ca performanta...categoric 5670, am avut si eu si stiu, plus ca momentan am un i5 cu hd graphics si am si o placa video dedicata un r9 290x, dar pana sa mi se livreze placa am jucat la 1280 1024 cu placa video integrata in procesor si se descurca prost la rezolutii mari si setari minime low totul off, placa video ibtegrata e pentru office si filme, maxim jocuri la rezolutii mici setari low poate medium

| TrăieşteClipa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti in stare sa-ti alegi un adaptor video pentru un standard de acum 30 de ani dar dai sfaturi despre placi video.
rolling on the floor