| AndroIos a întrebat:

Android sau iOS? Raspunsuri relativ argumentate, daca se poate.

2 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Depinde pentru ce doresti eu am iOS iar sora mea android, pentru iOS aplicatiile sunt mai bune decat la android grafica mai buna putin are mai multe jocuri si chesti daca vrei pentru jocuri si net ti-as recomanda iOS-ul pentru ca jocurile sunt mai performante ca la android iar pe net navighezi mai cu placere decat pe android, iti spun din propria experienta... desigur iOS-ul e mai scump ca androidul... sper ca te-ai ajutat si sper ca o sa faci o alegere buna pentru tine

| CaMeLeOnn a răspuns:

Android este cel mai raspandit program de operare pentru telefoane cu foarte multe aplicatii. Dupa parerea mea este peste iOS.