| Anotherusername a întrebat:

As dori sa instalez windows 8.1 sau cel putin sa fac upgrade de la 7 dar eu nu am licenta pentru windows 8.1.Voi primi un free-trial de cateva zile?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Poti sa instalezi windows neactivat si este cam acelasi lucru dar recomand sa cumperi windows-ulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,cand cere serilul dai next in cntinuare si il vei avea trial de 30 de zile, nu de cateva. Si apoi cauti frumusel un windows loader pentru win 8 si il activezi.