| nimicitorul a întrebat:

Salut de unde descarc si eu windows 7 ci licenta freee...sau activat direct..ca euu mereu cant=d il instalez il am trial..degeaba are aplicatia aia Windows loader ca nici nu merge sa o instalez!

1 răspuns:
| GeorgeLeonte a răspuns:

Salut,
În calitate de Microsoft Insider la Microsoft Corporation, sugerez să nu descarci nimic de genul acesta. Dacă ești prins, amenda este destul de urâtă.
Microsoft a activat prin noul update KB din 17 - Mai - 2015 un nou grad de verificare a licenței. Loaderele devenind de acum încolo inutile în majoritatea BUILD-urilor.