| chileban a întrebat:

As fi vrut sa-mi iau un animal de companie dar lasa par as vrea ceva electronic dar nu gasesc m-am gandit sa fac o combinatie dar am doua variante un crab hexbug sau un paianjen solar pentru asta ajutati-ma intrati pe site-ul fun gagets pentru informatii legate e ele DAU FUNDITA SI VOT!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Hai ca nu lasa toate animalele par, cumpara-ti un hamster, uite ce dragut este :)

http://firsthamster.files.wordpress.com/2009/04/sirian.jpg

Are sora mea si nu lasa par, doar ca trebuie schimbat talajul o data la cateva zile.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ia-ti perusiwinking